Drevostavby

Ak sa chystáte stavať dom, vyplatí sa pouvažovať nad montovanou drevostavbou. V súčasnosti sú drevostavby jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich stavebných odborov nielen v Slovenskej republike a má to svoje opodstatnenie - rýchle a ekologické bývanie s minimálnou spotrebou energie sa jednoducho oplatí.

Percentuálne zastúpenie realizovaných drevostavieb sa v porovnaní a klasickými murovanými stavbami neustále zvyšuje. Ako drevostavbu pre vás postavíme nielen rodinný dom, ale aj menší bytový dom alebo komerčný objekt. Pre výrobu drevostavieb používame rokmi osvedčené postupy a špičkové výberové drevo, vďaka čomu budete bývať moderne v neopakovateľnej atmosfére.

Sendvičová nízkoenergetická drevostavba má proti klasickým murovaným domom mnoho výhod. Rýchlosť výstavby drevostavby či chaty je obrovská, bývať môžete už počas troch mesiacov, vzhľadom k suchému procesu výstavby je navyše stavať možné aj v zime. Drevostavba tiež poskytuje ďaleko viac vnútorného priestoru, pretože jej steny sú tenšie - to všetko s lepšími tepelno-izolačnými vlastnosťami a tým aj výrazne nižšie energetickou náročnosťou.

S úctou a pokorou k prírode vdychujeme drevu nový život. Cieľom a úsilím je stavať našim zákazníkom moderné bývanie podľa vlastných snov a predstav. Moderné bývanie s vôňou dreva a návratu k prírode.