Nátery drevených konštrukcií

Ochrana dreva proti poveternostným vplyvom je primárnou funkciou ochranných náterov drevených konštrukcií. Dnes však už nestačí natrieť drevenú konštrukciu akoukoľvek farbou ľubovoľným spôsobom. Kvalita farby a jej vhodná voľba pre dané prostredie, starostlivá príprava dreva pred natieraním, spôsob nanášania farieb, použité natieračské náradia, ale v neposlednom rade aj skúsenosť a zručnosť natieračov. Tieto všetky veličiny majú zásadný vplyv na vynaložené náklady, účinnosť ochrany dreva proti klimatickým a mechanickým vplyvom a na trvanlivosť vykonaného náteru.

Naši natierači pristupujú k náterom drevených konštrukcií s maximálnou zodpovednosťou. Pre nátery používame široký sortiment overených a kvalitných náterových hmôt určených špeciálne na drevené konštrukcie. Vykonávame nátery dreva, drevených stavieb, drevených konštrukcií.

Vykonávame nátery dreva, drevených stavieb, drevených konštrukcií. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti v odbore náterov drevených konštrukcií rôznych typov a prevedení.

S úctou a pokorou k prírode vdychujeme drevu nový život. Cieľom a úsilím je stavať našim zákazníkom moderné bývanie podľa vlastných snov a predstav. Moderné bývanie s vôňou dreva a návratu k prírode.